Reference

Říká vám něco Gala, Volařík, Kadrnka, Stávek nebo třeba Veverka?

Spokojení zákazníci vinařského ráje

Jindřich Kadrnka
Tady bych řekl, že se cítím doslova jako v ráji a spolupráce je na 1**. Sortiment je nejen pestrý, ale taky hlavně vysoce kvalitní. Ve Vinařském ráji najdete profesionální značky technologií, které jsou k mání ve špičkových vinařstvích ve světě. Vinař se tak může neustále někam posunovat kupředu dle současných trendů, nebo tradičních zkušenostech ze světa. Vnímám také to, že konečně někdo pořádně nasype ve větším množství informace a důležité detaily ze světového vinařství a částečně i vinohradnictví, navíc je drží pohromadě. 
Jindřich Kadrnka
www.vinokadrnka.cz
Eliška Becková
Vinařský ráj nám doporučil špičkové technologie pro zpracování hroznů. Kupříkladu pneumatický lis Willmes nám velmi ušetřil čas při lisování. Jsme spokojeni jak s přístupem obchodních konzultantů, tak i se sortimentem, který je nejen pestrý, ale také hlavně vysoce kvalitní. Díky Vinařskému ráji máme možnost se neustále posouvat dopředu a zlepšovat tak kvalitu našeho vína.
Eliška Becková
www.vinarstvivolarik.cz
Kateřina Šílová
Technologie, kterou nám Vinařský ráj dodal na základě našich požadavků na klíč, splňuje naše představy a konkrétně v loňském roce, který nebyl pro vinaře úplně jednoduchý, nám pomohl vyrobit vína, která u našich zákazníků získají oblibu. Právě pro přístup, se kterým jsme se setkali při dodávce technologií, jsme se rozhodli spolupracovat i poli enologie, a proto jsme v loňském roce poprvé vyzkoušeli i preparáty značky Lamothe-Abiet a byli jsme spokojení. Pro každého vinaře je výběr přípravků důležitou součástí procesu výroby vína a za naše vinařství můžu říct, že dál půjdeme cestou, na kterou jsme právě spoluprací s Vinařským rájem vykročili.
Kateřina Šílová
vinosilova.cz
Radim a Pavel Stávkovi
Zatím jsme velice spokojení, v minulých dvou letech jsme pořizovali nový pneumatický lis, kalolis, mlýnkoodstopkovač a čerpadla. Technologie pracují bez problémů a plní účel pořízení. Jsme schopni zpracovat větší množství hroznů šetrnějším přístupem. Celý proces výroby vína se nám zrychlil a zefektivnil. Výrazně nám klesl podíl kalů. Lis je velice variabilní, dokáže velice šetrně vylisovat velké množství i celých hroznů. A to množství kalů, které vyprodukujeme jsme schopni kalolisem zpracovat.
Radim a Pavel Stávkovi
www.vinostavek.cz
Zobrazit všechny

A spousta dalších vinařství, jejichž věrnosti si vážíme!

Chcete být vinařem z ráje?